Фракція БПП прийняла до своїх лав ще двох депутатів

Парламентська фракція “Блоку Петра Порошенко” прийняла депутатів від “Самопомочі”, порушивши рішення Конституційного суду, стверджує народний депутат Сергій Лещенко.


БПП

<!–      ""   141 –>

В парламентську фракцію “Блоку Петра Порошенко” увійшли народні депутати Павло Кишкар і Віктор Кривенко, раніше виключені з фракції “Самопомочі”, повідомляє народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

Як зазначає депутат на своїй сторінці в Facebook, рішення про прийняття у фракцію БПП Кишкаря, Кривенка, і ще одного колишнього депутата фракції “Самодопомоги” Суслової було поставлено головою парламентської фракції Юрієм Луценком незадовго до закінчення засідання.

“За хвилину до закінчення фракції Луценко ставить на голосування рішення про включення Суслової, Кишкаря та Кривенка у фракцію. Оголошує, що прийнято одноголосно, але хто проти такого рішення, Луценко на голосування не поставив. При цьому Кривенко сказав, що “не проситься до складу БПП”, а Кишкар додав, що “вступ до складу БПП означає для нього кінець політичної кар’єри”.

За словами Лещенка, дане рішення суперечить положенню про фракцію БПП, так і рішенням Конституційного суду, яке наказує лише входження в ту фракцію, за списком якої депутат був обраний до Ради.

Разом з тим, як повідомляє “Укрінформ”, сам Кишкар заявив журналістам, що написав заяву про вступ у фракцію БПП. В якості свого умови вступу до політсилу він висунув публічне зобов’язання основного претендента на посаду прем’єр-міністра Володимира Гройсмана виконувати коаліційну угоду.

Раніше, у склад фракції “Блок Петра Порошенко” увійшла Народний депутат Ірина Суслова. Таким чином фракція ББП збільшилася до 139 народних депутатів. А разом з фракцією “Народний фронт” (81 депутат) у коаліції “Європейська Україна” вже 220 осіб при необхідних 226.

При цьому варто зазначити, що 28 березня Центральна виборча комісія підтвердила рішення з’їзду “Блок Петра Порошенко” про припинення депутатських повноважень Єгора Фірсова та Миколи Томенка, які вийшли з фракції БПП. У фракцію увійшли Олександр Бригинець та Дмитро Білоцерківець, які прийняли присягу народних депутатів.

Як раніше повідомляв народний депутат від БПП Мустафа Найєм, через незговірливість фракції “Батьківщини” в переговорах про коаліцію, БПП і “народний Фронт” готуються сформувати нову коаліцію самостійно, добравши необхідну для більшості кількість депутатів з числа позафракційних парламентарів.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>