Фракція Радикальної партії пішла із засідання Ради до Кабміну

5 квітня фракція Радикальної партії пішла із сесійної зали Верховної Ради, щоб відвідати засідання Кабінету Міністрів, повідомляє кореспондент “ГОРДОН”.

На початку ранкового засідання парламенту фракція і далі блокувала трибуну парламенту, але після виступу лідера фракції Олега Ляшка депутати покинули залу.

“Ми будемо вимагати від уряду ухвалення рішення про повернення під державне управління державних і народних газорозподільних мереж”, – заявив Ляшко журналістам.

Фракція Радикальної партії заблокувала 4 квітня трибуну парламенту на знак протесту проти введення абонплати за газ. Ляшко заявив, що фракція Радикальної партії вимагає не тільки скасування рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), але й відставки глави відомства Дмитра Вовка та “корумпованого складу НКРЕКП, який сьогодні обслуговує владу та президента Петра Порошенка”.

28 березня НКРЕКП установила для населення та промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність.

Новий тариф є абонплатою за підключення до системи газопостачання, і з 1 квітня його мали сплачувати щомісяця на підставі потужності лічильника незалежно від фактичного обсягу споживання.

30 березня міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що абонплата за газ не збільшить комунальних платежів населення.

4 квітня президент України Петро Порошенко закликав призупинити рішення про введення абонплати за газ.

У НКРЕКП повідомили, що призупинять рішення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>