Франківські школярі плетуть маскувальні сітки для бійців АТО …

Франківські школярі плетуть маскувальні сітки для бійців АТО …

Учні франківських шкіл долучаються до допомоги українським військовим. У спортивній залі Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням англійської мови вже декілька днів школярі плетуть маскувальні сітки.

“До нас звернувся директор 23-ї школи нашого міста. Учитель із тої школи зараз воює в АТО і його батальйону дуже потрібні маскувальні сітки. Я знаю, що й інші школи зголосилися допомогти. Ми звернулися до дітей, діти відгукнулися, батьки також підтримали. Опісля вийшли на людей, які у Вінниці продають сітки, схожі на воротарські. Одна сітка коштує 280 гривень”, – розповідає Інна Ільницька, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Удома діти разом із батьками ріжуть старі простирадла на стрічки і приностяь їх до школи. Тут у позаурочний час зав’язують ці стрічки на сітку. Школярі в’яжуть стрічки почергово, через велику кількість дітей. Оскільки наймолодші учні не можуть зав’язати вузол, до акції долучаться їхні батьки. Загалом у школі планують сплести 33 сітки (з кожного класу по сітці), після чого передати їх у зону АТО. Вчителі хочуть допомогти не лише сітками, а й сухпайком для солдатів.

Учням допомагає вчитель фізкультури Віктор Дмитрович. Він каже, що хлопці з АТО замовили сітки розміром 2 на 3 метри. Це зручно, бо у разі потреби їх можна зв’язати докупи. Загалом вчитель у захопленні від такої загальношкільної ідеї, як і самі школярі, котрі з радістю “вплітають” свій внесок у незалежність України.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>