Франція знизила прогноз економічного зростання через черговий локдаун

Міністр економіки Франції Бруно Ле Мер заявив, що економіка країни виросте на 5% у 2021 році. Як повідомляє Reuters, попередній прогноз уряду, до впровадження третього локдауну, передбачав зростання на 6%.

Французькі школи і другорядні магазини, окрім продуктових та аптек, відсьогодні закриваються  на чотири тижні після того, як в останні тижні різко зросла кількість випадків COVID-19, збільшивши кількість пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії.

За даними місцевого Мінфіну, нові протиепідемічні обмеження змусять близько 150 000 підприємств тимчасово закритись, а заходи з надання допомоги у квітні обійдуться владі в 11 млрд євро.

Ле Мер неодноразово закликав Європейський Союз прискорити ратифікацію і реалізацію свого плану економічного стимулювання на 750 млрд євро. Він також нагадав, що у Франції є своя власна програма економічного перезавантаження на 100 млрд євро, і до кінця року країна запланувала витратити приблизно половину цього бюджету, сказав міністр фінансів.

Нагадаємо: президент Франції Еммануель Макрон оголосив про введення третього загальнонаціонального локдауна у Франції з 5 квітня.

В Україні за добу 10 179 нових випадків інфікування COVID-19

Підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок у Миколаєві

Столичних роботодавців штрафуватимуть на 34 000 грн за порушення карантину в офісах

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>