Франція: Манюель Вальс заявив про участь у президентських виборах

Прем’єр-міністр Франції Манюель Вальс оголосив 5 грудня про висунення своєї кандидатури для участі у президентських виборах, які проходитимуть у цій країні навесні 2017 року.


Франція: Мануель Вальс заявив про участь у президентських виборах (відео)


Будь ласка, зачекайте

Embed code

Copy and pulp a hide formula below. The formula changes formed on your selection.

The formula has been copied to your clipboard.

Video size

Share this video

54-річний Вальс заявив, що 6 грудня оголосить про відставку з посади прем’єра, щоб сконцентруватися на передвиборчій кампанії.

Офіційний статус кандидата на посаду президента від правлячої Соціалістичної партії Манюель Вальс отримає, якщо переможе на праймеріз у січні.

Заява Вальса про рішення взяти участь у виборах з’явилася через кілька днів після перемоги колишнього прем’єр-міністра Франсуа Фійона на первинних виборах правої Республіканської партії.

Президент Франції Франсуа Олланд минулого тижня оголосив про відмову балотуватися на другий термін.

Праймеріз лівих сил відбудуться у січні наступного року.

Вальс, за опитуваннями, найпопулярніший політик-соціаліст, однак його рейтинг зараз не перевищує 10%. Він поступається не лише кандидатові від республіканців Франсуа Фійонові і Марін Ле Пен, лідерці Національного фронту, але й Емманюелю Макронові – колишньому міністрові економіки у його уряді, який балотується як незалежний кандидат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>