Франція прощається з актрисою Мішель Морган

 Справжнє ім’я – Симона Руссель.
 

Всесвітньо відома актриса почала свою кар’єру з 17-ти років. Творча діяльність чарівною і талановитої актриси тривала протягом 64-х років. На початку другої Світової війни, перед окупацією Франції емігрувала до США, де без особливого успіху продовжувала зніматися в Голлівуді. У 1945 році повернулася у Францію, де її чекав приголомшливий успіх і слава. Останньою роботою Мішель Морган в кіно стала роль в телевізійній стрічці «Суперниця» в 1999 році.

Фільмографія легендарної актриси обчислюється 60-ма стрічками. Творчість талановитої актриси зазначалося найпрестижнішими в світі кінематографа нагородами. Так 1946 році Мішель Морган була відзначена срібною премією в Каннах за кращу жіночу роль. П’ять разів відзначена Cin? T?l? Revue. У 1992 році нагороджена премією «Сезар». У 1996 році за внесок у світовий кінематограф французька актриса відзначено «Золотим левом» і в 1960 році відбулося відкриття іменної зірки Мішель Морган на «Алеї слави» в Голлівуді. У Франції в 2014 році Мішель Морган була удостоєна почесного звання Кавалера Великого хреста Ордена Почесного регіону. У 1997 році актрисі присвячений новий сорт троянд.

Після завершення своєї кар’єри в кіно, Мішель Морган продовжувала грати в театрі. Актриса захоплювалася живописом і час від часу проводилися виставки її картин у паризьких художніх галереях Vieceli і Artistes en Lumi?re .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>