Фрески з українцями в Москві розмалювали до невпізнання

Фрески з українцями в Москві відреставрували до невпізнання

На станції метро Київська Арбатсько-Покровської лінії Москви відреставрували фрески, замалювавши на українках вінки і начепивши на них хустки. Про це написав користувач Костянтин Мішуровський на своїй сторінці в Facebook.

Користувач зазначив, що в ході реставрації картинки в метро замінили іншими. Всі 24 композиції раніше виглядали інакше. Зокрема, на одній з фотографій видно, що українці замість вінка намалювали хустку.

Однак з позитивного – після реставрації зображення стали яскравішими. Думка користувачів на цей рахунок виявилася майже повністю негативною. Багатьом не подобається, що раніше картинки виглядали, як фрески, а тепер – як розмальовка з яскравими кольорами. Інші ж зазначають, що в ході реставрації абсолютно змінилися обличчя і напрямок поглядів. В результаті користувачі вирішили, що це не реставрація, а звичайне зафарбовування.


Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>