Фріланд запросила Зеленського на конференцію до Канади – посол

Про це розповів посол Канади в Україні Роман Ващук в інтерв’ю “Європейській правді”.

“Так, і ми знаємо, що новообраний президент хоче поїхати, але все залежатиме від того, який політичний календар буде тут, в Україні. Попереду інавгурація. Що буде далі, після неї – це вирішувати самим українцям”, – відповів посол на запитання, чи запросила Фріланд Зеленського до Канади на конференцію з питань реформ.

За його словами, конференція щодо українських реформ – це велика подія, одна з найбільших міжнародних подій у Канаді цього року.

“Тому нам потрібно було налагодити спільне розуміння із новопризначеним президентом. А особливо це важливо для нашого міністра Христі Фріланд, бо вона воліє відчувати людей через особистий контакт, а не через папірці чи брифінги”, – підкреслив Ващук.

Водночас він додав, що Зеленський і його команда вже здобули “неймовірний політичний успіх”, та запевнив, що зараз вони намагаються “докласти свої здібності” до організації нової президентської адміністрації і тієї частини порядку денного, за яку відповідає Президент України.

Читайте також: Зеленський обговорив з Фріланд боротьбу з корупцією та врегулювання на Донбасі

“Тому наші спостереження дозволяють нам дивитися з упевненістю і на конференцію, і загалом на майбутнє”, – переконаний посол.

Як повідомлялося, на початку липня у Торонто пройде щорічна конференція з питань реформ в Україні. У 2018 році подібний захід відбувся у Копенгагені, а 2017-го – в Лондоні. Головна мета конференції – ознайомити міжнародних партнерів зі здобутками України у проведенні системних реформ, а також окреслити подальші напрямки взаємодії та практичної допомоги Україні на цьому шляху.

Глава МЗС Канади Христя Фріланд 8 травня перебувала з одноденним візитом в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>