ФСБ Росії порушило кримінальну справу проти Рефата Чубарова

Главу Меджлісу кримськотатарського народу звинуватили у «посяганні на територіальну цілісність Росії» та об’явили в розшук. Меркель наступна?

«Слідчий підрозділ управління ФСБ Росії по Республіці Крим порушив кримінальну справу стосовно Чубарова, який висловлювався із закликами до дій, спрямованих на зміну територіальної цілісності держави», – заявила самопроголошений прокурор окупованого Криму Наталя Поклонська.

«Ми його чекаємо», – сказала Поклонська, додавши, що Чубарова оголошено в розшук.

Народний депутат України (з травня цього року), глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у себе на сторінці у Facebook повідомив, що звістка про це застала його в Стамбулі, коли він вилітав до Києва.

«Якщо слідувати «логікою» ФСБ, то наступними фігурантами кримінальної справи «про посягання на територіальну цілісність Росії» ризикують стати лідери понад 100 країн світу, які не визнають анексію Криму Росією», – зазначив він.

«Якось особливо тривожно стало за пані Меркель, яка при нещодавній зустрічі з Путіним помітила, що Крим залишається частиною незалежної України», – пожартував Чубаров.

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>