Футбол: Платіні хоче змінити формат ЧС і ввести білі картки

Президент УЄФА Мішель Платіні, який нещодавно офіційно оголосив про висунення своєї кандидатури на виборах президента ФІФА, збирається включити до своєї виборчої програми ідею щодо необхідності збільшення кількості команд, що беруть участь в чемпіонаті світу, з 32 до 40. Про це пише сайт XSport.

Зокрема, французький чиновник планує поділитися своєю пропозицією вже на жеребкуванні групової стадії Ліги чемпіонів, яка відбудеться 27 серпня в Монако.

Нагадаємо, раніше Платіні ухвалив рішення збільшити кількість учасників фінальної стадії чемпіонату Європи з 16 до 24 команд.

Крім того, за даними джерела, глава УЄФА також збирається ввести білі картки, що передбачають вилучення гравця на 10 хвилин, і заборонити проводити трансфери футболістів, вік яких не досяг 18 років.

Нагадаємо, вибори нового президента ФІФА відбудуться 26 лютого 2016 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>