ФФУ відмовилася переносити матч "Динамо" з Маріуполя – РБК

Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Федерації футболу України (ФФУ) прийняв рішення про продовження проведення матчів української Прем’єр-ліги (УПЛ) сезону 2017/18 років і матчів Кубка України в Маріуполі. Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Таким чином, гра 7 туру УПЛ між “Маріуполем” і “Динамо”, який запланірова на 27 серпня, відбудеться в Маріуполі. У разі, якщо кияни не прибудуть на матч їм буде зараховано технічну поразку.

У цьому сезоні в Маріуполі відбулося три матчі чемпіонату України – місцевий клуб приймав рівненський “Верес”, одеський “Чорноморець” і львівські “Карпати”.

Також зазначається, що “Маріуполь” отримав доручення розробляти на кожний футбольний матч та затверджувати план забезпечення громадського порядку та громадської безпеки.

Нагадаємо, президент української Прем’єр-ліги Володимир Генінсон прокоментував прохання київського “Динамо” перенести гостьовий матч 7 туру чемпіонату України проти “Маріуполя” в інше місто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>