Ф'юрі допускає, що Кличко міг програти йому спеціально

Британський чемпіон вважає, що в разі перемоги в реванші українець може зрівнятися з Мохаммедом Алі.


кличко фьюри бокс

<!–   –>

Чемпіон світу Тайсон Ф’юрі зробив сенсаційну заяву. Британець припустив, що Володимир Кличко міг програти йому в першому бою спеціально.

“Я думаю, що Кличко міг навмисне програти в першому бою в Німеччині. Він знав, що у нього за контрактом є право провести матч-реванш. Якщо б я завершив кар’єру або не провів би другий бій з ним, він би отримав титули назад. Якщо він переможе мене в бою-реванші, він забере свої титули назад і стане триразовим чемпіоном світу. Таким досягненням можуть похвалитися тільки такі люди, як Мохаммед Алі. Телевізійники також щасливі, вони отримали драму”, – заявив Ф’юрі.

При цьому британець вважає, що це не важливо – як саме дістався йому титул чемпіона світу: “Якщо він дозволив перемогти мені, або я сам виграв – це не важливо, я отримав своє місце під сонцем. Тепер мені треба заробити мільйони, щоб забезпечити майбутнє для моїх дітей”.

Нагадаємо, 28 листопада минулого року Ф’юрі виграв у Кличка одноголосним рішенням суддів і відібрав у українця всі його чемпіонські пояси. Пізніше британець був позбавлений поясу за версією IBF за відмову битися з українцем В’ячеславом Глазковим.

Володимир Кличко отримає шанс повернути пояси і взяти реванш 9 липня в Манчестері.


За матеріалами:

rsport.ru


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>