Ф'юрі: Я ненавиджу говорити з усіма вами ідіотами

Британський боксер Тайсон Ф’юрі зробив низку гучних заяв на прес-конференції.

“Кличко не викидав удари в минулий раз. Будемо сподіватися, що, в Англії, він буде брати на себе ініціативу. Він психологічно неврівноважений. Він буде тремтіти від страху, він боїться мене”, – наводить слова Ф’юрі boxingscene.

“Я вже номер один. І я ненавиджу бокс. Я ненавиджу говорити з усіма вами ідіотами. Я волів би бути вдома і їсти шоколадки з моїми дітьми. Я зароблю занадто багато грошей від бою з Кличком, щоб відмовитися від нього. Я навіть не живу так, як повинен спортсмен. Це абсолютна ганьба називати мене спортсменом”, – вважає британець.

“Подивіться на мене, а потім на Володимира. Я жирна людина. І мені вдалося побити атлетичного Кличка. Йому повинно бути соромно”, – вважає Ф’юрі.

“Я дресирована мавпа. Я негідник, але люди хочуть бачити мене таким. Якби я не був таким, ніхто з вас не отримував би свої гроші. Я роблю це для вас всіх”, – зазначив Ф’юрі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Кличко заявив, що побиття Ф’юрі – все, що має значення з цього моменту.

Зазначимо, квитки на реванш Кличко – Ф’юрі надійдуть у продаж в кінці квітня.

Перший бій між британцем Тайсоном Ф’юрі (25-0, 18 КО) і українцем Володимиром Кличком (64-4, 53 КО) відбувся 28 листопада 2015 року та завершився перемогою Ф’юрі одноголосним рішенням суддів.

Дивись, Тайсон Ф’юрі станцював для Володимира Кличка на прес-конференції:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>