"Фінал "Шахтар" – "Зоря"? Ну це буде не цікаво" – фахівець

Фінал Шахтар - Зоря? Ну це буде не цікаво - фахівець

На цій стадії жереб сформував такі пари: “Шахтар” – “Олександрія”, “Зоря” – “Дніпро”. Перші матчі відбудуться в Олександрії та Дніпропетровську 20 квітня, матчі у відповідь пройдуть у Львові та Запоріжжі 11 травня. Прокоментувати результати жеребу  і спрогнозувати фіналістів “Експрес” попросив відомого в минулому українського футболіста Миколу Лапка.

– Тут, як кажуть, вся надія на “Дніпро”. Мені важко уявити собі фінал “Шахтар” – “Зоря”. Це не цікаво, – каже експерт. – Всім відомо, хто фінансує ці два клуби, відомо скільки орендованих гравців гірників грає у “Зорі”. Якщо такий фінал буде реальністю, то “Шахтар” на 99 відсотків бере Кубок. Я сумніваюсь, що “Шахтар” цьогоріч стане чемпіоном, тому певною сатисфакцією за сезон буде здобуття Кубка і “Зоря” їм у цьому не завадить. Зовсім інша річ, якщо у вирішальному матчі зійдуться “Шахтар” і “Дніпро”. О це буде заруба з великими рейтингами. Кращої мотивації для дніпрян не придумаєш, вони будуть битися до останнього. Гірникам теж, вочевидь, захочеться помститися за цю нещодавну ганебну поразку 1:4. Тому такий фінал стане окрасою нашого футболу”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>