Фінансова політика і наміри нової влади: про що говоритимуть МВФ та уряд Гончарука

Місія Міжнародного валютного фонду, що прибула до Києва цього тижня, зосередиться на обговоренні фінансової політики України, намірів нового уряду та створення ефективної антикорупційної системи. Про це на брифінгу у Вашингтоні в четвер, 12 вересня, розповів директор пресофісу МВФ Джеррі Райс, повідомляє “Укрінформ”.

“Команда МВФ зараз перебуває в Києві для консультацій за статтею 4 (оцінка фінансової політики України – “Укрінформ”) та обговорення політичних намірів нового уряду”, – зауважив представник Фонду.

Зазначається, що місія МВФ планує працювати в Україні до 26 вересня, після чого буде офіційно повідомлено про підсумки роботи.

“Ми повною мірою співпрацюємо з українцями й новим українським урядом”, – наголосив Райс.

Він додав, що Фонд продовжує зосереджуватися на темах, які й раніше обговорювалися з українською стороною.

“Одним з вагомих елементів дискусій, які ми проводили з Україною останнім часом, безумовно, є важливість створення ефективної антикорупційної системи”, – нагадав Райс. За його словами, це й надалі залишиться важливим компонентом дискусій.

Наразі залишається актуальною програма кредитування МВФ Stand-by для України на суму 3,9 млрд дол. Її затвердили в грудні 2018 року, і Київ одразу отримав близько 1,4 млрд дол. Водночас, як заявив напередодні прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи приїзд місії МВФ, українська сторона має намір укласти нову угоду з Міжнародним валютним фондом.

Раніше 5.ua повідомляв, що місія Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для зустрічей із владою. Представники МВФ планують пробути в Україні до 24 вересня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>