Хакери Anonymous заявили, що NASA приховує докази існування інопланетян

Хакерська група Anonymous опублікувала заяву, в якій говориться, що аерокосмічне управління NASA може готуватися до оприлюднення фактів існування позаземного життя.

Про це з посиланням на квітневу промову професора Томаса Зурбачена в Комітеті США з питань науки, космосу та технологій пише сайт наукових новин ScienceAlert, повідомляє УНІАН.

«Беручи до уваги всі різні види діяльності та місії, які шукають докази наявності позаземного життя, ми знаходимося на порозі одного з найбільш безпрецедентних відкриттів в історії», – сказав професор. Хакери кажуть, що в ході доповіді вчений заявив, що «потрібно розкрити інформацію про інопланетян, так як це неминуче». «Екстраординарні заяви вимагають екстраординарних доказів», а хакери не надає жодних нових доказів в своїй заяві. Їх виступ може бути пов’язаний тільки з повідомленням NASA про відкриття ще 219 планет за межами Сонячної системи, 10 з яких схожі на Землю і можуть мати умови для зародження життя», – зазначає редакція сайту.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>