Хацкевич про підсилення Динамо: не всі хочуть до нас їхати

Наставник Динамо Олександр Хацкевич розповів про кадрову ситуацію в команді, а також про можливості її підсилення.

У коментарі програмі ПроФутбол керманич київського колективу поскаржився на травми, через що півзахисник Віталій Буяльський грає не на своїй позиції, тоді як креативність, ініціативність, а також виконання в завершенні атакуючих гравців на флангах залишає бажати кращого, повідомляє Sport Arena.

За словами головного тренера Динамо, команда відчуває дефіцит таких футболістів. Крім того, фахівець незадоволений якістю нападників, адже ті, за його словами, повинні забивати та чіплятися за м’ячі, і навіть перехід в останніх матчах на схему 4-2-4 результату не приносить.

“Все це теж говорить про клас футболістів. Кадри вирішують все, якість гравців, їх рівень. Ми працюємо в цьому напрямку, але, як казав президент нашого клубу, не всі хочуть сюди їхати”, – зазначив Хацкевич.

Напередодні Динамо в п’ятий раз поспіль не змогло здобути перемогу в рамках української Прем’єр-ліги і не скористалося осічкою Шахтаря, щоб скоротити відставання.

Столичний колектив грав на виїзді проти Карпат: забивши м’яч на 12-й хвилині, гості втратили перевагу в рахунку на 55-й хвилині і не змогли вирвати перемогу.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>