Хацкевич: Філософія «Аякса» – атакуючий комбінаційний футбол

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поспілкувався з журналістами напередодні матчу плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Аякса». Про це повідомляє Sport Arena.

«З нами прилетіли два бразильця. Їм потрібен час. Чи гратимуть вони завтра  чи ні – все залежатиме від того, як складатиметься матч. Я на них сподіваюся. Я розраховую на них, як і на всіх інших гравців, які прилетіли.

У «Аякса» протягом багатьох років філософія одна: атакуючий комбінаційний футбол зі зміною позицій. У нас більше футбол силовий з швидким переходом з оборони в атаку. Компактна гра, пресинг. Все залежить від ситуацій на футбольному полі.

Читайте також: Тренер «Аякса»: «Динамо» вистачить один-два моменти аби забити

У «Аякса» є досвідчені футболісти, є вихованці. Досить технічно оснащені, індивідуально сильні як в тактичному плані, так і в єдиноборствах. Команда добре навчена у всіх компонентах», – заявив Хацкевич.

Нагадаємо, перший матч між «Аяксом» і «Динамо» відбудеться завтра, 22 серпня. Початок гри о 22:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>