Хокінг, SpaceX і вертольоти на Марсі. Картина 12 травня

На похорон Стівена Хокінга можуть потрапити люди з майбутнього

Якщо ви мандрівник у часі, то можете заповнити анкету і потрапити на церемонію поховання праху Стівена Хокінга. Головне — встигнути це зробити до 15 травня і народитися не пізніше 31 грудня 2039 року. Але якщо серйозно, то потрапити на церемонію є шанс і у звичайних людей. Вона пройде 15 червня у Вестмінстерському абатстві.

SpaceX запустила Falcon 9. Найпотужніший

Власники супутник (Bangabandhu Satellite-1) був виведений на орбіту найпотужнішою модифікацією ракети Space X Falcon 9. Ілон Маск каже, що її перша щабель без проблем витримає 10 запусків. Для тих, кому мало цих двох речень, можуть подивитися трансляцію запуску.

NASA випробує на Марсі безпілотний вертоліт

В рамках місії «Марс-2020» на Червону планету запустять ровер, до днища якого буде причеплений безпілотний вертоліт вагою менше двох кілограм Mars Helicopter. Відчувати його будуть 30 днів, а головне завдання вертольота — перевірити здібності літальних апаратів в розрядженій атмосфері Марса.

В Уельсі провалилася система розпізнавання осіб

Столиця Уельсу Кардіффа в минулому році приймала фінал Ліги чемпіонів з футболу. В місті була встановлена система розпізнавання осіб, але вона провалилася. Алгоритм зафіксував 2740 «підозрюваних» осіб, до яких повинні виникнути питання у поліції. Але на ділі лише 173 особи з цього списку були порушниками. Систему тестували ще 15 разів, і тільки в трьох випадках вона не помилилася

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>