«Хочемо будити мозок», — Тузов та Славінська про старт …

Дмитро Тузов

Дмитро Тузов: «Громадське радіо» відкриває ранковий проект. У нас була раніше ранкова програма, це було спільне виробництво з колегами з «Українського радіо». Виходила вона ще на «Промені».

Ірина Славінська: І виходила не так рано. Починалася о 10 годині. Ми вирішили, що спати нам не потрібно, і будемо починати щодня о 7 ранку.

Дмитро Тузов: Ми вдосконалюємося і хочемо насправді будити країну. Я коли вранці їду і бачу людей за кермом, то розумію, що вони вже їдуть в машині, але ще сплять. А ми хочемо поліпшити цю ситуацію.

Ірина Славінська: Хочемо будити мозок.

Михайло Кукін: А наче збиралися, поки зима, починати о 8 ранку.

Ірина Славінська: Це для вихідних було таке рішення.

Михайло Кукін: А чим «Ранкова хвиля» буде відрізнятися від решти ранкових шоу?

Дмитро Тузов: Хочемо зробити її динамічною. Перший випуск буде умовно полегшений, а насправді, якщо розібратися, то не такий вже й легкий, бо там будуть і серйозні теми. Зокрема, ми будемо говорити про свободу преси та її захист, будемо обговорювати те, що відбувається в зоні АТО. Там будуть моменти, які дозволять слухачу трішки прокинутися й мати приємні відчуття. А також замислитися над тим, що готує день. І що робити для того, щоб поліпшити і своє життя, і життя країни також. Думати потрібно завжди.

Ірина Ромалійська: Чи будуть гості в ефірі?

Ірина Славінська: Так! Ми зараз створюємо списки «жайворонків» Києва.

Ірина Ромалійська: Іра навіть у фейсбуці написала повідомлення: «Відгукніться, хто готовий приходити до студії «Громадського радіо» о 7 годині.

Ірина Славінська: І я була здивована, коли перший лайк і коментарій отримала від однієї з заступниць міністра фінансів України. Я думаю, що в п’ятницю з Міністерством фінансів ми вже поговоримо.

Ірина Ромалійська: Скільки ведучих працюватиме на цьому проекті?

Дмитро Тузов: Практично всі ведучі «Громадського радіо». І що мене дуже потішило, що енергійно відгукнулися. Бо відкривається свій проект — ранкове ток-шоу. І в нас фактично вже все розплановане на лютий. Місць в ефірі майже немає. І я дуже радію, що в нас будуть різнопланові ведучі.

Ірина Славінська

Ірина Славінська: Можливо, іноді вони будуть з трохи сонними голосами. А може, й ні.

Дмитро Тузов: Також у нас буде багато музики. І це теж буде додавати такого ранкового драйву. Сьогодні ми проводили нараду. Буде і українська музика, і сучасна європейська, і світові шлягери, і хіти, і навіть класика.

Ірина Ромалійська: Розкажіть рецепт, як прокинутися рано та прийти на роботу й не заснути.

Ірина Славінська: Це в наших руках. Завтра пункт старту о шостій ранку, ми зустрінемося в редакції «Громадського радіо», зробимо апдейт оновлення по всіх наших позиціях. І будемо чекати на появу першої гості. Стартуємо ми з політичних прогнозів на цілий тиждень. З нами по телефону буде спілкуватися Олеся Яхно — відомий політолог

Дмитро Тузов: Крім того, буде співачка Леся Горова, яка представить свої пісні. А ще знаєте, потрібно відчувати кайф від того, що ти вранці, коли більшість людей ще спить, уже відчуваєш початок ранкового дня й подих величезного мегаполісу, який лише прокидається. З відчуттям того, що в тебе ще цілий день для рішення таких важливих справ і підготовки до наступного ефіру.

Вечірні новини ми, звичайно, будемо нагадувати, але більше намагатимемося акцентувати увагу на тому, що вже відбулося сьогодні.

Ірина Славінська: Через те, що є різниця в часі, ми можемо одними з перших повідомляти про те, що відбулося, наприклад, у США.

Дмитро Тузов: І так само зв’язуватися з ними, наприклад, у skype і приймати їх в ефірі.

Ірина Славінська: Ще нагадаємо, що необов’язково прокидатися так зарано. Ефір нашої ранкової передачі так само можливо буде послухати на сайті «Громадського радіо».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>