Хіддінк відмовився повернутися в Росію й хоче очолити Англію

Відомий голландський фахівець Гус Хіддінк збирається стати наступним тренером збірної Англії.

Раніше Гус вже працював зі збірною Росії, виступ якої на Євро-2008 під керівництвом Хіддінка вважається найкращим періодом в сучасній історії російського футболу.

Після провалу на Євро-2016 росіяни на хвилі ностальгії про «славні часи» запропонували голландцеві знову очолити їх національну команду, але, схоже, у Гуса зовсім інші плани.

Як стверджує The Times, голландець вже відмовився від пропозиції РФС повернутися на пост наставника збірної Росії, а також проігнорував запити клубів з Китаю і Саудівської Аравії, і все це для того, щоб очолити збірну Англії.

Хіддінк, який недавно пішов з Челсі, розраховує провести переговори з керівництвом FA, і англійці готові з ним зустрітися. На його користь говорить солідний міжнародний досвід, однак в Англії навряд чи будуть в захваті від призначення на посаду головного тренера Трьох левів вікового іноземця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>