''Хіматака'' у Криму: стало відомо, коли остаточно закриють …

В окупованому Росією Криму завод “Кримський Титан” через викид забрудненої речовини в атмосферу повністю зупинить виробничі процеси лише 9 вересня.

З такою заявою виступив гендиректор заводу Андрій Акулов на засіданні оперативного штабу в Армянську, пише Інтерфакс-Україна. Акулов пояснив, що виробничий процес зупиняється поступово.

Він зазначив, що у “Титана” є вісім печей, п’ять з яких досі працюють, і повністю зупинені будуть лише у неділю, 9 вересня.

“Ми планово зупиняємо виробничий процес. З восьми печей п’ять ще в роботі. До 8 вересня зупиняється ще одна піч, залишаються в роботі чотири, 9 вересня зупиняються всі печі”, – сказав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Криму у вівторок, 4 вересня, через викид забрудненого речовини в атмосферу на два тижні призупинили роботу заводу “Кримський Титан”.

В ніч з 23 на 24 серпня в районі Армянська і Красноперекопська стався викид невідомої речовини.

Жителі Армянська вже кілька днів скаржаться в соціальних мережах на те, що їх труять невідомою хімічною речовиною. У людей дере в горлі, раптово з’явилася слабкість, а шкіра вкривається висипом. Люди всерйоз почали замислюватися над тим, щоб залишити місто через загрозу здоров’ю.

Крім того, очевидці наголошують, що запах кислоти витає в повітрі вже три роки поспіль, але цього разу все набагато серйозніше. Екологічні проблеми відчувають не тільки жителі Армянська, а й жителі сусідніх з півостровом населених пунктів Херсонської області.

Читайте всі новини по темі “анексія Криму” на сайті “OBOZREVATEL”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>