ЦВК зареєструвала ще сотні кандидатів у нардепи

Центрвиборчком України зареєстрував загалом 1743 кандидатів у народні депутати України, які йдуть на вибори народних депутатів за списками партій.

На сьогоднішньому засіданні було зареєстровано 212 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах, серед яких 164 претендента-самовисуванця і 48 від політичних партій, а саме 23 кандидата від Аграрної партії України, 15 – партії “Удар” Віталія Кличка, 3 – партії “Наш Край”, 5 – “Партії Шарія”, по 1 – партій “Громадянська позиція” і “Циганської партії України”.

Крім того, Комісія зареєструвала 430 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків політичних партій: 206 – партії “Батьківщина” і 224 – партії “Опозиційний блок”. Також ЦВК вирішила вважати виключеним зі списку кандидатів партії “Опозиційний блок”, у загальнодержавному окрузі Володимира Пилипенка у списку під №10.

На засіданні було відмовлено в реєстрації кандидатом від Ліберальної партії і екс-главі адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрію Клюєву (округ №46, Донецька область).


ВідеоВже незворотнє: вибори до Ради відбудуться за місяць

Конституційний суд визнав законним Указ президента Зеленського, яким він розпустив Верховну Раду та оголосив дострокові вибори. Судді зазначають, правова колізія виникла через відсутність в чинному регламенті Верховної Ради правового регулювання питання припинення існування коаліції. А конституція такі речі не регулює, і це призвело до конфлікту між президентом та парламентом.  

Вже незворотнє: вибори до Ради відбудуться за місяць

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>