ЦВК не зареєструвала списки кандидатів партії Саакашвілі через порушення

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації в народні депутати кандидатів від партії “Рух нових сил” Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомила прес-служба ЦВК, йдеться про списочків і мажоритарників.

Причина – порушення вимог статуту партії. Ідеться про те, що проведення 8 травня Ради політичної сили не могло бути здійснено. Позачерговий партійний з’їзд “Руху нових сил”, скликаний 10 червня і який затвердив виборчий список кандидатів, “відбувся в порушення вимог статуту цієї партії”.

У Центрвиборчкомі заявляють, що копію постанови ЦВК і копію протоколів засідання ради та позачергового з’їзду партії скерують до Національної поліції України “для здійснення перевірки та за необхідності – вжиття передбачених законодавством заходів реагування”.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дозволив Міхеілу Саакашвілі балотуватися до Верховної Ради. Під час засідання його адвокати наполягали на тому, що екс-глава Одеської ОДА безперервно проживав протягом п’яти років на території України, а його відсутність протягом останніх двох років була незаконною через позбавлення громадянства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>