"Це вже просто старечий маразм" – Суркіс відреагував на критику Маркевича

Президент “Динамо” Ігор Суркіс після нічийного поєдинку між киянами і донецьким “Шахтарем” в 13-му турі УПЛ гостро відреагував на критику голови комітету збірних ФФУ Мирона Маркевича.

Свій коментар він дав в ефірі програми Профутбол.

“Той же Маркевич, який очолює всі збірні, а ми делегуємо по 10 чоловік в кожну збірну, починаючи від юнацької, просто бере і ганить “Динамо”. У мене складається враження, що це вже просто старечий маразм.

Пишуть, що Маркевич міг очолити “Динамо”, але я його ніколи не запрошував і не буду запрошувати. Він каже, що гравці “Динамо” не відповідають рівню. Так чого ви запрошуєте стільки гравців до збірної, а ти за ці збірні відповідаєш? Як так можна ображати? Нехай бере тоді й натуралізує п’ятьох бразильців із “Шахтаря”, – заявив Суркіс.

Крім того, президент “Динамо” розкритикував роботу суддів у цьому матчі.

“Інтрига ще буде, рано вішати медальки “Шахтарю”. Я про суддівство ніколи не говорю, але якщо такі пенальті не ставити, то давайте зараз нагородимо “Шахтар”. Зателефонуємо в ФФУ і нехай приїжджають нагороджувати”, – додав Суркіс.

Нагадаємо, поєдинок в Києві на “Олімпійському” завершився нульовою нічиєю, а “гірники” зберегли відрив від киян у 7 балів.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>