''Це пекло!'' Українка розповіла про жахи туру в Туреччину

Українка Ірина Нікіфорова розповіла про невдалу поїздку до турецького Бодруму. Відпочинок жінки розпочався дводенним очікуванням вильоту в аеропорту і продовжився заміною заброньованого готелю на інший.

Про свої пригоди жінка розповіла на сторінці в Facebook.

За словами Нікіфорової, після двох днів очікування в аеропорту, вона і інші туристи все ж вилетіли в Бодрум. Але там на них чекав ще один сюрприз – 35 осіб відвезли не в той готель, який вони обрали й оплатили.

facebook.com/irina.nikiforova.18

“Представник туроператора пояснив це турботою про нас, нібито як компенсацію Join Up! підвищив нам категорію готелю, при цьому – абсолютно безкоштовно. Сил сперечатися і щось доводити не було абсолютно, і ми поїхали в цей готель. Обіцяна “п’ятірка” виявилася абсолютним жахом: іржава сантехніка, брудна постільна білизна та рушники, таргани, гори сміття на території, бетонна плита замість пляжу й іржаві поручні на спуску”, – розповіла вона.

facebook.com/irina.nikiforova.18

facebook.com/irina.nikiforova.18

facebook.com/irina.nikiforova.18

Дістатися з готелю до пляжу туристи можуть лише за допомогою двох ліфтів, фунікулера і подолавши кілька прольотів вгору сходами.

“Готель приліплений до гори, і перепад висот складає 7-8 поверхів. Особливо “зручно” для туристів з маленькими дітьми і літніх людей. Загалом, час проводимо активно – провели збори потерпілих туристів, написали купу скарг, ледь не побили представника Join Up!, двічі викликали поліцію – все без результатів. Тобто, маючи на руках ваучери в хороший, перевірений і рекомендований усіма готель, ми опинилися в якомусь відстої. Що робити – не знаємо”, – описала ситуацію вона.

facebook.com/irina.nikiforova.18

facebook.com/irina.nikiforova.18

Більше того, в один із днів у готелі не працював фунікулер, тому туристам доводилося долати цю відстань сходами.

“До того ж, не працювали автомати з напоями та кавою. В ресторані каву по-турецьки не готують навіть за окрему плату, нам “люб’язно” запропонували придбати її в лоббі, на тому ж 8-му поверсі”, – зазначила вона.

При цьому, як зазначає Нікіфорова, в готель, у якому вони знаходяться, привезли ще одну групу туристів. За словами жінки, це відбулося за такою ж схемою.

facebook.com/irina.nikiforova.18

“Добре, що ми проявили пильність. Розповіли потенційним жертвам про цю аферу, показали фото готелю, рекомендували їхати в той готель, в який у них ваучери. Люди штурмують свій автобус, вимагають везти їх у місце призначення. Терміново примчали представники Join Up! і готелю, судорожно дзвонять по телефонах. Загалом, підняли бунт. Сподіваємося, хоч комусь допоможемо”, – зазначила вона.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про те, чи можна уникнути затримки рейса і що робити, якщо вона все ж відбулася.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>