Це політика та боротьба за владу. Екс-захисник Шахтаря не …

Колишній захисник Шахтаря В’ячеслав Шевчук зізнався, що не розуміє, що сталося на Донбасі, де Україна відбивається від російської агресії.

В інтерв’ю Tribuna.com він зазначив, що у нього залишилися одні питання з приводу того, що відбувається. За словами Шевчука, він вже втомився слухати міркування по цій темі, яких, вважає футболіст, стало занадто багато.

“Вважаю, це політика, боротьба за владу. Але я в цьому зовсім не розуміюся. Люди взагалі не винні, мені здається. Їх накрутили. Вони вже нікого ні в чому не підтримують, просто хочуть миру”, – додав екс-захисник Шахтаря.

Шевчук також розповів, що багато хто з його знайомих ледь виживають у Донецьку, тоді як дружина віддала квартиру людям, яким розбили будинок, а в його апартаменти залетів снаряд, а також прилітали осколки.

“Донбас – це Україна. А як інакше? Не вірю [в те, що люди на Донбасі та решті території України настільки різні, що можуть влаштувати громадянську війну]”, – додав екс-гравець Шахтаря.

Шевчук запевнив, що ніхто жодного разу не сказав йому навіть кривого слова з приводу того, що він приїхав до Донецька з Луцька, а у Львові ніхто не ображав його через виступи у складі “Гірників”.

Екс-захисник збірної України завершив професійну кар’єру після того, як покинув Шахтар.

Повідомлялося, що донецький клуб вирішив не продовжувати контракти з двома українськими захисниками — В’ячеславом Шевчуком та Василем Кобіним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>