''Це у нас з дитинства'': друг-олігарх Путіна розповів про їхні …

Російський олігарх Аркадій Ротенберг, який знайомий з президентом РФ Володимиром Путіним з юності, розповів, що по-дружньому може плескати його по плечу.

“Ми виросли разом, це з дитинства у нас залишилося. Не думаю, що це у когось може викликати якісь ревнощі (в оточенні Путіна – ред.). Це такі хлоп’ячі забави, з того ще, хлоп’ячого, життя. Це ні в якому разі не стосується президента Російської Федерації. У нас такі відносини з дитинства. А президент – це зовсім інше”, – сказав він в інтерв’ю ” Комсомольській правді “.

Ротенберг, чия компанія будувала незаконний Кримський міст, поділився, про що спілкувався з Путіним після першої поїздки на вантажівці по мосту.

“У його ж, прийнятній йому манері, просто пожартував – не більше того. Але що порадувало – що ось коли пожартував, він наблизився, і в його очах була така радість… І мені було дуже приємно, що йому це приносить величезну радість і задоволення. А так це такий чисто жарт. Нічого більше”, – зазначив він.

Мільярдер також розповів про своє спілкування з Путіним.

“З президентом на “ви”, а з людиною, з яким я знайомий з дитинства, на “ти”. Ну нерозумно було б, якщо б я його називав на “ви”, – сказав Ротенберг.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Євросоюз ввів санкції відносно низки російських компаній через будівництво Кримського моста, серед яких був і “Стройгазмонтаж”, заснований Аркадієм Ротенбергом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>