Цинічний футбол з перевагою українців. Румунська преса – про матч Астри та Олександрії – UA

Важко сперечатися за увагу з “Атлетіком” (Більбао) та “Міланом”. Саме так. “Олександрія” була однією з трьох іноземних команд, які вчора ввечері в рамках Ліги Європи гостювали у Румунії. Цілком зрозуміло, чому українцям дісталося найменше місця на “газетних шпальтах”.


“Астрі” не вдалося скористатися чисельною більшістю”…

Мало глядачів, мало футболу! Так проходив матч між “Астрою” та “Олександрією” у Джурджу. В підсумку все завершилося нульовою нічиєю і за тиждень розпочнеться з чистого листа“, – пише видання ProSport.ro.

Поєдинок між “Астрою” та “Олександрією” відбувався в хмурій атмосфері за присутності лише півтори тисячі глядачів. По ходу матчу були періоди, під час яких домінували то одні, то інші. “Олександрія” розпочала з ентузіазмом, але не створювала воротам Ілієва значних проблем. Перший же шанс “Астри” відбувся на 40-й хвилині“. В контексті “Олександрії” автор відзначив Банаду, назвавши його найнебезпечнішим гравцем у складі суперника.

В другій половині зустрічі, – продовжує автор, – суддя був змушений виносити санкції. Були чотири жовтих карточки і одна червона. Був вилучений захисник “Олександрії” Басов у результаті двох попереджень. Проте “Астрі” не вдалося скористатися чисельною більшістю, тому матч-відповідь розпочнеться з рахунку 0:0. Команда потребує хоча б одного голу для того, аби порушити цей баланс на свою користь“, – обнадійливо відзначив автор.

Астра - Алекснадрия

Астра” – “Олександрія” 0:0. Українці завершували матч без одного футболіста у складі, але тепер мають шанс вперше в історії пройти раунд кваліфікації“, – віддає перевагу команді Володимира Шарана авторитетне видання Digi Sport. Найбільше уваги тут приділили “Міланові”, але не забули й про сусідів. Автор відзначив перший гострий епізод матчу, створений підопічними Еді Йорданеску. Конкретно – Белу, який “розігрів аудиторію, але не влучив у ствір“. “В підсумку, українці догравали без одного футболіста через вилучення центрального захисника Сергія Басова (накопичення двох жовтих карточок). Але Нікоара не зумів забити переможний гол зі штрафного, тому “Астра” та “Олександрія” розійшлися нульовою нічиєю“, – констатував журналіст.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>