Чемпіонат світу: Швейцарія ледь не дотягнула матч з …

Чемпіонат світу: Швейцарія ледь не дотягнула матч з …

У вівторок, 1 липня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Аргентини з великими труднощами змогла переграти Швейцарію.

Подробиці матчу і онлайн: Аргентина – Швейцарія – 1:0 текстова трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу

Аргентина та Швейцарія зустрілися під палючим сонцем, яке не сприяло активній комбінаційній грі. В середині тайму суперники обмінялися моментами – спочатку Джака пробив у кут, де м’яч зловив Ромеро, а у відповідь Лавессі пробивав після скидання Ігуаїна, але тут воротар теж був молодцем. Перед перервою Дрмич міг вивести Швейцарію вперед, але не зміг реалізувати вихід один на один.

У другому таймі Аргентина почала грати активніше і постійно била по воротах – свої моменти мали Ігуаїн, Мессі і Паласіо. Один раз арбітр навіть міг ставити пенальті, але не вважав фол Бенальйо достатньою підставою. А в доданий час Шер ледь не поховав надії Аргентини, з пари метрів запустивши м’яч над воротами.

У додатковий час Аргентина продовжувала атакувати, в той час як Швейцарія вже замислювалася про серії пенальті. І, можливо, це очікування зіграло свою негативну роль – Мессі віддав відмінну передачу на Ді Марію, який забив вирішальний гол. У час, що залишився Джемаілі потрапив у штангу, а Ді Марія не зміг поцілити у порожні ворота. Важка перемога Аргентини виводить її в 1/4 фіналу.

Аргентина – Швейцарія – 1:0

Гол: Анхель Ді Марія (118)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>