Через аварію поїзда з газовими цистернами в Болгарії 5 людей загинули, щонайменше 23 – поранені

П’ятеро людей загинули і щонайменше 23 зазнали поранень в результаті сходження з рейок поїзда з газовими цистернами у селі Хітріно в північно-східній частині Болгарії. Такі дані уточнили в суботу представники аварійно-рятувальних служб.

Після вибуху, що спричинив пожежу, допомога знадобилася багатьом жителям села. На кадрах по телебаченню показали, як вогонь поширився на будинки, а медики забирають поранених в карети швидких. Чимало мешканців села з-поміж 800 його жителів евакуювали.

Аварія поїзда з цистернами із пропіленом і пропан-бутаном сталася сьогодні вранці в межах залізничної станції у селі Хітріно. Цей населений пункт розташований за 100 кілометрів від Варни, головного порту Болгарії на березі Чорного моря. Коли поїзд зійшов з рейок, останні дві цистерни вибухнули. Що стало причиною сходження поїзда з рейок наразі невідомо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>