Чиновники в Береговому зі списку "Миротворця" звільняються з роботи

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив українську владу в причетності до сайту “Миротворець”, на якому був опублікований список закарпатських угорців, які нібито стали власниками угорських паспортів.

За його словами, один з директорів НВО, який керував екстремістським сайтом, працював в українській спецслужбі. Це пояснює той факт, що на сайті вказані особисті дані громадян, які можна отримати тільки від спецслужб.

“Київський парламент грає на руку тим екстремістам, які розмістили особисті дані сотень закарпатських угорців (на сайті “Миротворець”, – ред.), адже громадян з подвійним громадянством неможливо ідентифікувати, спираючись тільки на відкриті джерела”, – сказав Сійярто, передає прес-служба МЗС Угорщини.

Нагадаємо, раніше сайт “Миротворець” опублікував дані 133 місцевих жителів Закарпаття, які нібито є власниками угорських паспортів. Місцеве видання Mukachevo.net. повідомляє про звільнення щонайменше трьох депутатів і чиновників Берегового, у яких є подвійне громадянство.

Раніше в Закарпатській ОДА анонсували масові перевірки закарпатських угорців, які потрапили в список “Миротворця” за подвійне громадянство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>