Чиновників зобов'язали користуватися поштою у двох доменних зонах

Держоргани повинні користуватися поштою в доменних зонах gov.ua і .укр.

Кабінет міністрів зобов’язав посадових осіб державних органів виконавчої влади використовувати для службового листування виключно електронні поштові скриньки, розміщені на серверах в доменних зонах gov.ua і .укр.

Згідно з постановою уряду №851 від 21 жовтня, окрім того, органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання державного та комунального секторів економіки рекомендовано дотримуватися вимог цього документа.

У постанові також містяться вимоги до доменних імен держорганів в українському сегменті інтернету, згідно з якими реєстрація доменного імені повинна здійснюватися в домені gov.ua, в разі необхідності – в домені .укр.

У Мінкульті заборонили користуватися російською електронною поштою

Як повідомляв Кореспондент.net, нещодавно працівника департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА звільнили з посади за використання в роботі російського поштового сервера mail.ru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>