Чи пройде Гриценко у другий тур після об'єднання з Садовим: відповідь експерта — Телеканал новин 24

Політичний експерт Олександр Солонтай в ефірі 24 каналу сказав, що рейтинг Анатолія Гриценка після об’єднання з Андрієм Садовим буде значно більшим, ніж 15%.

Читайте також: Переможне рішення, – Гриценко про зняття Садового з президентських виборів

“Доєднаються до цього такі виборці, які були скептичними, які казали, що політики не здатні єднатися. Треба розуміти, що це питання не 15% голосів, а питання реального шансу виходу в другий тур”, – пояснив Солонтай. 

За його словами, Садовий просто не знявся на підтримку Гриценка, важливе інше – вони домовилися про те, що рухаються далі разом на президентських виборах.

“Цінність в тому, що всі один одного балансують. Варто розуміти, що у Гриценка і Садового є слабкі сторони, але коли вони об’єднуються, то збалансовують ці слабкі сторони”, – додав експерт. 

Що відомо про об’єднання Садового з Гриценком? 1 березня кандидат у президенти України Андрій Садовий підтримав екс-міністра оборони Анатолія Гриценка на президентських виборах і задля цього зняв свою кандидатур. 

“Саме зараз у нас є шанс вибрати українського та антикорупційного президента. Тому я прийняв рішення. Я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента. І я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка”, – заявив Садовий.

Садовий переконаний, що єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти на виборах президента.

вибори 2019
Президентські вибори-2019: інфографіка
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>