Чому нам потрібно інвестувати у людей

У Туреччині більше 60% підприємств так чи інакше займаються інноваціями. І це малий і середній бізнес, компанії з 10 і більше працівниками. 80% турецьких підприємств змінили організацію виробничих процесів і отримали зростання до 20%. На дослідження і розвиток два роки тому турки витрачали більше $ 8 млрд. Там змінюється структура відносин, економіка.

Компанія Deloitte провела дослідження і виявилось, що з одного боку, у цифровій економіці деякі професії зникнуть, але натомість інновації дають у 4 рази більше нових робочих місць, які краще оплачуються. А от щоб інновації генерували нові робочі місця, потрібні кваліфіковані працівники. Потрібно інвестувати у людей: в освіту, в доступ для малого бізнесу до знань і фінансових ресурсів. Для цього нам потрібно зробити податкову реформу. Тоді нові ідеї перетворюються на нові продукти і сервіси, виникають нові ринки і починається зростання.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>