Чільники НМПУ та ЄФЖ висловили співчуття у зв'язку з …

Чільники НМПУ та ЄФЖ висловили співчуття у зв'язку з …

У ньому він просить висловити півчуття родині та близьким друзям і колегам фотокора, йдеться у прес-релізі НМПУ.

«Шановні колеги в Україні! – зазначив пан Б’єрегард, –   Я висловлюю Вам мої сум  і глибоке співчуття у зв’язку з тим, що в чергойви йраз вбито вашого колегу –  Сергія Ніколаєва.  Європейська федерація журналістів закликатиме керівництва країн  і Міжнародне співтовариство посилити боротьбу проти безкарності. На це мають реагувати такі установи, як Рада Європи, Європейський Союз, ОБСЄ та ЮНЕСКО».

Голова Незалежної медіа-профспілки України

Юрій Луканов також надіслав ЗМІ листа, в якому висловив свої співчуття.

«Війна, крім професіоналізму, потребує надзвичайної сміливості і мужності. Цими якостями володів наш колега. Сергій Ніколаєв розповідав правду про війну. І він став її жертвою, – зазначив пан Луканов. – Кожен журналіст, який чесно  висвітлює нинішні криваві події заслуговує називатися героєм на рівні з бійцями, які захищають свою землю. Адже саме вони не дозволяють ворожій пропагандистській машині отруювати свідомість наших співгромадян. Щиро співчуваю родині загиблого колеги. Його ім’я згадуватимуть серед  найкращих, найшановніших журналістів України. Героям слава!».

Нагадаємо, фотокореспондент газети «Сегодня» Сергій Ніколаєв загинув на 43-му проці життя поблизу Пісків на Донеччині. 28 лютого, коли він вів фотозйомку, в нього влучили осколки міни. Фотографа доправили до лікарні, де він помер на операційному столі.

У газеті «Сегодня» пан Ніколаєв працював з З-го квітня 2008 року штатним фотокореспондентом. За словами колег, Сергій був талановитим фотографом, видатним професіоналом своєї справи, який всього себе віддавав роботі.

Джерело: Новини України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>