Шаблістки України стали бронзовими медалістками чемпіонату …

КИЇВ. 21 липня. УНН. Українські фехтувальниці стали бронзовими призерками чемпіонату світу в Казані у змаганнях у командній шаблі, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НОК.

У матчі за третє місце українські спортсменки здобули перемогу над шаблістками Італії – 45:42.

Бронзові медалі отримали члени нашої збірної Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Вороніна та Ольги Жовнір.

По ходу турніру шаблісток наші дівчата здобули перемоги над збірною Японії (45:20) та командою з Польщі (45:39), а у півфіналі українки зустрілися з американками і поступилися суперницям єдиним уколом – 44:45.

Нагадаємо, Олімпійська чемпіонка та призерка, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу і Європи, лідер світового рейтингу фехтування на шаблях Ольга Харлан вдруге в своїй кар’єрі виборола в Казані золоту медаль чемпіонки світу в особистій першості.