Шахрай обчистив банківський рахунок хворого малюка, якому …

На Кіровоградщині затримали шахрая, який вкрав гроші з рахунку хворого 1-річного малюка. Даня Калько з народження нічого не чує, тому батьки збирали 20 тисяч євро на кохлеарний імплант, який би повернув малюку слух, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ірина Калько і подумати не могла, що може стати жертвою шахраїв. Вона звернулася по допомогу до ТСН, і після виходу в ефір сюжету про її сина почала отримувати допомогу. “Просто неймовірна кількість. Буквально одразу після того, як було показано сюжет, мені дзвонили люди з усіх куточків нашої України, з усіх міст, піддержували і запевняли, вся у нас буде добре, і наскільки вони зможуть допомогти, наскільки і будуть допомагати”, – зізналася мама хворого хлопчика.


ВідеоНа Кіровоградщині затримали шахрая, який вкрав гроші з рахунку для лікування дитини

Даня Калько з народження нічого не чує. Щоб оплатити 20 тисяч євро на кохлеарний імплант, який би повернув малюку слух, батьки почали збирати гроші. Сюжет про хлопчика показала ТСН. На заклик допомогти відгукнулися тисячі українців. Але знайшлися і такі, що вирішили вкрасти у дитину надію почути рідних.

На Кіровоградщині затримали шахрая, який вкрав гроші з рахунку для лікування дитини

Однак інформація про збір коштів дійшла і до шахраїв. “Сказали, що вони бачили сюжет і дуже хочуть нам допомогти, але їм потрібно надати про нас інформацію і разом із тим надати ще номера телефонів наших близьких людей, які могли б підтвердити інформацію про нас”, – розповіла Ірина Калько. Після цього злодії привласнили номер телефону і отримали доступ до банківської  картки. Точну суму вкрадених грошей слідчі ще встановлюють, а мова йде про тисячі гривень.

Поліція за підозрою у вчиненні цього злочину вже затримала 30-річного жителя Кіровоградщини. Телефонного шахрайства навчився за ґратами, де бував неодноразово. “Я знав, що дитина хвора, що вони просять допомоги матеріальної. Нема мені прощення, я погано вчинив. Я компенсую”, – стверджує затриманий. У його щире каяття слідчі не надто вірять і готуються оголосити підозру та обрати запобіжний захід.

Фахівці тим часом нагадують, що номер телефону, на який оформлена банківська  картка, нікому не слід повідомляти. “Всього 16 цифр цього карткового рахунку. Не потрібно повідомляти ніякі номери мобільних телефонів, за допомогою яких можна здійснити віддалений доступ до карткового рахунку і переказу коштів. А тим більше не передавати не повідомляти інформацію із зворотнього боку картки, де є CVV-код”, – наголошує старший інспектор кіберполіції Олександр Ляпун.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>