“Шахтар” буде проводити матчі Прем'єр-ліги в Одесі, Харкові та інших містах

Донецький клуб у новому сезоні планує подорожувати по всій країні.


Стадион Черноморца

<!–  ""   ""  "" –>

Донецький “Шахтар” найближчий матч Прем’єр-ліги проти “Дніпра”, який відбудеться 14 серпня, зіграє в Одесі. Однак повністю переїжджати зі Львова і постійно проводити домашні зустрічі на стадіоні “Чорноморець” “гірники” не планують.

“По-перше, стадіон “Чорноморець” не заявлений нашим клубом, як місце проведення єврокубкових матчів. По-друге, вболівальники “Шахтаря” живуть у різних містах України і ми будемо проводити ігри Прем’єр-ліги не тільки у Львові, – підкреслив генеральний директор “Шахтаря” Сергій Палкін в коментарі сайту Profootball.ua, – Матчі Ліги чемпіонів буде приймати тільки “Арена Львів”. А ігри чемпіонату України “Шахтар” в майбутньому проведе і в Одесі, і в Харкові, і в інших містах країни”.

Зазначимо, що два попередні домашні матчі нинішнього чемпіонату, які “Шахтар” провів на “Арені Львів”, відвідало в цілому трохи більше 5 тисяч глядачів. Матч проти “Олександрії” (2:0) зібрав всього 2 634 глядача, а матч проти “Говерли” (2:0) – 2 400 глядачів.

У той же час стадіон “Чорноморець” близько 8 місяців пустував, однак у цьому сезоні Одесі дозволили проводити футбольні матчі.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>