Шахтар запропонував змінити формат УПЛ в наступному сезоні

У Шахтарі хочуть спробувати змінити регламент УПЛ і з наступного сезону спробувати зробити якийсь гібрид між форматом турніру, який проводиться в Бельгії і тим, що є сьогодні у нас.

Про це в ефірі телеканалу Футбол заявив генеральний директор донецького клубу Сергій Палкін.

“Ми хочемо спробувати змінити регламент і з наступного сезону спробувати зробити якийсь гібрид між форматом турніру, який проводиться в Бельгії і тим, що є сьогодні у нас. Ідея полягає в наступному: для того, щоб на кожному з етапів був присутній глядацький інтерес і інтрига, ми хочемо запропонувати залишити формат у два етапи”, – зазначив Палкін.

“Але 12 команда вибуває відразу, клуби, що зайняли 11 і 10 місця, гратимуть стикові матчі з командами з Першої ліги, які займуть, відповідно, 2 і 3 місце в турнірній таблиці. Потім, команда, яка займе перше місце з другої шістки, також буде грати стикові матчі з командою, яка бере участь в єврокубках”, – додав він.

На його думку, таким чином, до самого кінця чемпіонату буде збережена інтрига.

“Таким чином, до самого кінця чемпіонату у нас буде збережена інтрига і ось ці стикові матчі, думаю, будуть по рейтингу і кількості уболівальників на трибунах нічим не гірші дербі Шахтаря і Динамо”, – впевнений генеральний директор “гірників”.

“Я вважаю, що ми повинні рухатися тільки в цьому напрямку. Ситуація сьогодні складна, клуби зникають, але нам потрібно думати, як зробити чемпіонат краще і цікавіше”, – підкреслив Палкін.

Раніше стало відомо, що Шахтар має намір провести на високому рівні поєдинки проти Зорі і Олімпіка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>