«Шахтар» програв «Ворсклі», але вийшов у півфінал Кубка України

Подробности

Категория: Спорт

Создано 28.03.2016 12:02

Автор: Григорий

У Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена», який завершився матч ¼ фіналу Кубка України між «Шахтарем» і «Ворсклою». Але в середині першого тайму саме полтавчанам вдалося забити красивий гол. Хльобас чудовим ударом зі штрафного вразив ворота Сарнавського. Гірники зуміли відігратися лише у другому таймі.

Інтрига трималася до 67-ї хвилини, коли «Шахтар» отримав право на пенальті.

Матч завершився з рахунком 1:2.

А ось уже після перерви Шахтар створив кілька небезпечних моментів, підсумком яких став призначений пенальті, який реалізував Бернард, що, нарешті, відновився від травми. А вже наприкінці матчу Хльобас оформив дубль, встановивши остаточний рахунок. Тим не менше, перемога не дозволила полтавській команді пройти далі, так як в першому поєдинку підопічні Луческу розгромили суперника — 4:0.

Нагадаємо, в інших чвертьфіналах Кубка України 6 квітня між собою матчі зіграють «Зоря» і «Волинь», «Динамо» і «Олександрія», а також «Дніпро» та «Сталь».