Швеція шукає аварійну субмарину РФ у своїх водах: Росія …

Швеція шукає аварійну субмарину РФ у своїх водах: Росія …

В районі Стокгольмського архіпелагу шведські військові перехопили сигнал про допомогу російською мовою ймовірно з російського підводного човна, спрямований на одну із станцій в Калінінграді.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на газету Svenska Dagbladet.

За даними ЗМІ, перший сигнал про допомогу був перехоплений 16 жовтня, а 17 числа нібито був помічений підозрілий об’єкт, який може виявитися або звичайним підводним човном, або надмалою субмариною.

Ще один сигнал був знову перехоплений ввечері в п’ятницю по тому ж каналу, який російські військові використовує для сигналів про допомогу, але цей сигнал пройшов вже в зашифрованому форматі.

Представники Міноборони Швеції відмовилися підтвердити, але і не стали спростовувати відомості про те, що шукають пошкоджену російську субмарину.

Починаючи з вечора 17 жовтня шведські військові проводять в районі Стокгольмського архіпелагу операцію з виявлення «іноземної підводної активності». У ній задіяні судна і вертольоти.

В свою чергу в російському Міноборони заявили, що підводні човни ВМФ Росії виконують завдання в акваторіях Світового океану відповідно до плану.

«Ніяких позаштатних і тим більше аварійних ситуацій з російськими військовими кораблями не було і немає», – заявив офіційний представник Міноборони РФ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>