Шевченко гарантував вихід збірної України на Євро-2020

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко пообіцяв вивести команду у фінальну частину чемпіонату Європи-2020.

Про це наставник сказав на прес-конференції в Будинку футболу, яка відбулася після завершення роботи Виконкому ФФУ.

“У мене немає іншого виходу, крім як гарантувати вихід на Євро-2020. Впевнений, що вийдемо. Сьогодні перше і друге місце виходять на Євро напряму. Значить, будемо займати перше або друге місце. Але говорити про те, легше це чи ні, поки не дізнаємося групу, суперників, навряд чи доречно. Хочеться поїхати на турнір? Замовляйте квитки”, – повідомив Шевченко.

Також Шевченко розповів про те, що він був проти спарингу з Аргентиною.

“Був проти товариського матчу проти Аргентини. В такий складний час для країни я не вважаю правильним за товариські матчі платити такі гроші.

Буду намагатися використовувати особисті зв’язки, вже говорив з багатьма тренерами великих збірних. Але навіть якщо не вийде, ми і так зараз граємо проти Словаччини. Це сильна збірна, не бачу в цьому проблеми”.

Андрій Шевченко очолив “синьо-жовтих” у серпні 2016 року, замінивши на цій посаді Михайла Фоменка, в тренерському штабі якого екс-форвард працював з початку 2016-го.

Під керівництвом тренерського штабу Шевченка збірна України вперше посіла 3-е місце у відборі до чемпіонату світу і не потрапила в стикові матчі.

Раніше стало відомо, що Андрій Шевченко продовжив контракт з ФФУ до кінця відбору Євро-2020.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>