Шевченко зізнався у зриві трьох контрольних матчів збірної України

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, які були можливі варіанти контрольного матчу збірної України перед відбірковим поєдинком ЧС-2018 проти Фінляндії.

Керманич команди зізнався, що Україна планувала зіграти з Албанією, Норвегією та Єгиптом, однак ці зустрічі зірвались з різних причин.

“У нас було декілька варіантів, але, на жаль, кращі варіанти швидко відпали. Ми планували грати з Албанією і Норвегією, але не вийшло домовитися. Варіант з Норвегією був для нас пріоритетним. Але вони раніше домовилися про спаринг з іншою командою. Норвегія – був оптимальний суперник перед матчем з Фінляндією.

Крім того, була можливість зіграти з Єгиптом. Вони хотіли приймати нас удома, але туди летіти дуже далеко. У результаті з можливих суперників залишилася тільки Мальта”, – розповів Шевченко.

Нагадаємо, наразі збірна України посідає 3 місце в групі we відбору до Мундіалю. На першому місці закріпилася Хорватія, а на другу сходинку піднялася Ісландія.

6 червня Україна проведе контрольний поєдинок з Мальтою, а 11 червня зустрінеться з Фінляндією в рамках 6-го туру кваліфікації чемпіонату світу 2018-го року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>