Шокін повідомив, що найближчим часом ГПУ пред'явить …

Шокін повідомив, що найближчим часом ГПУ пред'явить …


Генеральна прокуратура має намір пред’явити нові звинувачення колишньому народному депутату України Михайлу Чечетову.

Про це в інтерв’ю телеканалу «5 канал» повідомив генеральний прокурор України Віктор Шокін, інформує «Публіцист».

«Слідство триває. Я впевнений, що вже незабаром ви почуєте про додаткові звинувачення на його адресу. Це я кажу не для того, щоб він утік, ні – хай знає про це, тому що він і так знає про це. У свій час він сам повідомляв про деякі своїх правопорушення, якщо ви пам’ятаєте», – сказав він, відповідаючи на запитання журналіста, які перспективи має судове провадження проти Михайла Чечетова, який вийшов зі слідчого ізолятора під заставу.

При цьому Шокін не назвав, які конкретно звинувачення прокуратура має намір вручити Чечетову, але зазначив, що вони можуть стосуватися його діяльності на посаді голови Фонду державного майна, і не тільки.

Також Шокін зазначив, що українські спецслужби отримали наказ запобігти можливому виїзду в Росію як Михайла Чечетова, так і Олександра Єфремова, які вийшли під заставу.

«Але я надіюсь, що якщо у цих людей є трохи совісті – вони будуть чекати суду. Суд буде справедливий», – підсумував генпрокурор.

Нагадаємо, в ніч на 21 лютого Печерський районний суд Києва обрав Михайлу Чечетову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 4 тисяч 105 мінімальних зарплат, тобто близько 5 мільйонів гривень (детальніше). Вже 23-го лютого за Чечетова внесли необхідну заставу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>