Штаб Порошенка заявив про спроби Нацкорпусу зірвати зустрічі з виборцями: Нас ніхто не зможе зупинити

Штаб Порошенка заявив про спроби Нацкорпусу зірвати зустрічі з виборцями: Нас ніхто не зможе зупинити - фото

Прес-служба президента України

Петро Порошенко

Спікер виборчого штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Олег Медведєв заявив про спроби Нацкорпусу зірвати зустрічі глави держави з виборцями.

За словами Медведєва, спроби представників Національного корпусу зірвати зустрічі Порошенка з виборцями ні до чого не приведуть.

“Ми, звичайно, бачимо спроби так званого “Національного корпусу” і штабів, які за ним стоять, перешкодити і зірвати зустрічі кандидата в президенти Порошенка з виборцями. Але, як би опоненти не старалися, вони не зможуть припинити процес спілкування з виборцями”, – цитує Медведєва Інтерфакс-Україна .

Він підкреслив, що у Порошенка зараз “досить щільний графік поїздок і як президента, і як кандидата в президенти”, що включає в тому числі зустрічі з виборцями.

“Ніхто їх (зустрічі – Ред.) не зможе зупинити”, – зазначив представник штабу.

Медведєв додав, що Порошенко в середу в Чернігові, всупереч розрахункам і надіям тих, хто збирався зірвати зустріч, пройшов через групи представників Нацкорпусу і, “звичайно, сказав їм все, що він думає про їхню акцію”.9 березня в Києві біля Адміністрації президента сталися зіткнення між активістами Національного корпусу, які протестували проти корупції в оборонці і правоохоронцями.

Також представники Національного корпусу приїхали на мітинг президента Петра Порошенка у Черкасах. Після виступу Порошенка активісти запалили фаєри і димові шашки, намагаючись заблокувати кортеж президента.

У поліції заявили, що активісти не реагували на попередження про неприпустимість таких дій, після чого почалися зіткнення.

За медичною допомогою звернулись 22 працівники поліції. Після сутичок Нацкорпус повідомив про зникнення п’ятьох активістів.

У партії Блок Петра Порошенка заявили, що “за подібними акціями стояли й стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі”. 

Голова МВС Арсен Аваков, реагуючи на події в Черкасах, відзначив справедливість протесту проти корупції в оборонному секторі, однак назвав дії представників Нацкорпусу неприпустимими.

У понеділок, 11 березня лідер партії Національний корпус Андрій Білецький звинуватив президента Петра Порошенка в підготовці фізичного тиску або знищення націоналістів.

В СБУ заявили, що очікують від Білецького оприлюднення даних, які будуть підтверджувати його слова про підготовку замахів на лідерів Національного корпусу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>