Щербачов: Більшість українців не зможуть подивитися матчі ЛЧ і …

Усе через новий розподіл прав на трансляцію єврокубкових поєдинків у сезоні-2015/16.

Керівник спортивних проектів “1+1″ Степан Щербачов прокоментував заяви директора телеканалів “Футбол 1″ і “Футбол 2″ Олександра Денисова щодо нового розподілу прав на трансляцію єврокубкових поєдинків у сезоні 2015-2016 рр.

“Прочитав ось про радість колеги з приводу того, мовляв, що як добре, що у відкритому доступі на “2+2″ футболу більше не буде, що тепер увесь футбол буде на телеканалах “Футбол 1″ і “Футбол 2″. Але він не згадав про те, що його радість не зможуть розділити мільйони українців, оскільки канали є зашифрованими.

Тепер більшість українців не зможуть подивитись найкращі матчі Ліги Європи та Ліги чемпіонів, оскільки їх транслюватимуть в закритому доступі на платній основі. І під час війни група Рината Ахметова продовжує свою політику, позбавляючи багатьох українців можливості дивитись футбол, зокрема воїнів в зоні АТО”, – заявив Щербачов.

Нагадаємо, що раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що матчі українських команд в єврокубках будуть доступними на каналах “Футбол 1″, “Футбол 2″ і “Україна”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>