Ще одна перемога в Ріо: українець Бондаренко завоював бронзу зі стрибків у висоту

До фіналу змагань у цій дисципліні вийшли одразу два українських легкоатлети

На Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро завершилися змагання зі стрибків у висоту, в яких бронзову медаль завоював український легкоатлет Богдан Бондаренко, повідомляє УНІАН.

Як зазначається, у своїй кращій спробі спортсмен подолав планку на висоті 2,33 м. Потім він обрав ризиковану тактику. Пропустивши спроби на висоті 2,36 м та 2,38 м, у третій спробі спортсменові не вдалося подолати висоту у 2,4 метри.

Після свого бронзового стрибка Бондаренко прокоментував результати фіналу в Ріо. 

“Якби мені сказали 10 днів тому, що буде такий результат, я б, мабуть, засмутився, тому що я був у гарній формі. Якби мені сказали про такий результат 3 дні назад – я б не повірив. Оскільки на останньому заключному зборі тут у Бразилії сильно застудився, лікувався. У день кваліфікації лише завершив приймати антибіотики, але все одно почував себе не дуже. Хвороба дуже вплинула на мене і мій результат, але Олімпійські ігри поводяться один раз на 4 роки, тому потрібно було боротись. Мені просто не вистачило сил”, – зазначив новоспечений призер.

Утім, своїм результатом спортсмен задоволений: “Сьогодні зробив максимально все, що від мене залежало”, – додав Бондаренко.

Як стверджують у НОК, Україна – єдина країна, яка у фіналі була представлена двома спортсменами. Ще один українець Андрій Проценко посів 4-е місце з тим самим результатом 2,33, але програв Бондаренко за кількістю спроб.

Як стало відомо, чемпіоном Олімпійських ігор в цьому виді програми став канадець Дерек Друен (2,38), срібним призером – Мутаз Барші з Катару (2,36). Таким чином, за підсумками 11 днів змагань на рахунку збірної України вже сім нагород – 1 золота, 4 срібла та 2 бронзи.

Відтак,за результатами на 16 серпня збірна України завоювала першу золоту медаль на Олімпіаді в Ріо та зуміла піднятися на 33-е місце в медальному заліку.

Нагадаємо, 16 серпня Олег Верняєв приніс Україні перше золото на Олімпіаді в Ріо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>