Ще перед грою "Фіорентині" вдалось заплутати Реброва

Ще перед грою "Фіорентині" вдалось заплутати Реброва

Ребров

Головний тренер київського Динамо Сергій Ребров розповів про сильні і слабкі сторони суперника по 1/4 фіналу Ліги Європи італійської Фіорентини.

“Відразу після жеребкування ми з помічника­мі подивилися поєдинки 1/8 фіналу Ліги Європи з Ромою, потім були три тури чемпіонату, кубкова зустріч. Навіть якщо цей колектив діє з трьома захисниками, це не означає, що вони не жорстко грають.

При обороні Фіорентина добре перебудовується, закриває зони, але простір однаково є, його треба знаходити і використовувати, – заявив Ребров.

– Так, в останніх матчах Фіорентина пропускає багато м’ячів, але перед цим була визначена стабільність. Італійці двома своїми останніми матчами, програними з рахунком 0:3, теж нас трохи заплутали.

У кожної команди є вдалі і невдалі ігри, і я упевнений, що флорентійці, як і ми, дивилися і хороші, і погані поєдинки. А нова гра – це нова історія”, сказав Ребров, якого цитує Чемпіон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>