Щоб не дізналися про вакцину: Чому США заблокували найпопулярніший YouTube-канал українського політикаMigNews

Українське видання

Американський відеохостинг YouTube в ніч на 24 Жовтня заблокував найпопулярніший YouTube канал українського політика – голови політради партії “опозиційна платформа — за життя”, народного депутата України Віктора Медведчука.

Канал створений 21 березня 2019 року, і за цей час його подивилися 158 мільйонів разів, що є найвищим показником на платформі YouTube серед діючих українських політиків.


На каналі регулярно публікуються інтерв’ю опозиційного політика, в яких він послідовно критикує дії української влади, виступає за переговори з Москвою, Донецьком і Луганськом заради досягнення миру на Донбасі, відновлення економічних зв’язків з Росією, зниження тарифів для українців, припинення гуманітарної політики, що розколює суспільство.

Крім того, у своїх відео-заявах Віктор Медведчук критикує політику США і заходу в цілому щодо України, зокрема, співпрацю Києва з МВФ і розміщення американських біолабораторій на території країни. Ймовірно, саме жорстка позиція політика з цих питань стала причиною блокування його YouTube-каналу, так як штаб-квартира відеохостингу знаходиться в місті Сан-Бруно, штат Каліфорнія.

Останнім часом на каналі Віктора Медведчука були опубліковані ряд інтерв’ю, де політик розповідає про російську вакцину від коронавірусу Супутник V. нагадаємо, політик в ході візиту до Москви і зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним домовився про постачання в Україну російської вакцини, незважаючи на лист очікування в 50 країн.

Ця інформація викликала різку реакцію посольства США, яке заявило, що Україна не буде закуповувати російську вакцину. Хоча посольство США офіційно не є гілкою влади в Україні, проте за численними даними, саме там знаходиться центр управління українською державою, про що неодноразово розповідав Медведчук, в тому числі і на своєму YouTube-каналі.

Відзначимо, жоден інший діючий або колишній депутат Верховної Ради, президент або член уряду не може похвалитися такою великою аудиторією в YouTube, як Медведчук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>